- Hide menu

Kontakt

Vi sitter i ljusa fina lokaler i Högsbo industriområde, ett par km utanför centrum. Kom gärna förbi på en pratstund. Espressomaskinen står på önskelistan, kanske har önskningen fallit in när du kommer förbi. I så fall lovar vi att bjuda på en riktigt god kopp kaffe!

Vi finns även att följa på Facebook, LinkedIN, Twitter och vår egen Blogg där vi uppdarerar så ofta vi hinner med. Där snackar vi givetvis ljud, ljus, bild och annat som faller er och oss in. Följ oss gärna där och delta i konversationen idag!



Göteborg
Victor Hasselblads Gata 6
421 31 Västra Frölunda
Tel: 031-761 99 00
Email: info@ljudmedmera.se

Stockholm
Virkesvägen 24
120 30 Stockholm
Tel: 08-410 399 00
Email: info@ljudmedmera.se

Personal

Vår personal är vår största tillgång. Läs gärna mer om deras kompetens och erfarenhet här nedan. Förutom dessa guldklimpar så har vi också ett brett kontaktnät med frilanstekniker som hjälper till när vi inte hinner med allt själva.

Johannes Tegern

Mail: johannes@ljudmedmera.se
Tel: 031 761 99 01

Per Zeilon

Mail: per@ljudmedmera.se
Tel: 0729 81 51 94

Anders Claesson

Mail: anders.claesson@ljudmedmera.se
Tel: 0729 81 51 93

Tobias Ödman (konsult)

Mail: tobias@tmknoje.com
Tel: 0709 94 00 05

Samuel Reindl

Mail: samuel@ljudmedmera.se
Tel: 0729 81 51 91

Guillermo “Gishe” Alvarez

Mail: gishe@ljudmedmera.se
Tel: 0729 81 51 92

Henke Hjälm

Mail: henke@ljudmedmera.se
Tel: 0705 24 94 84